Maximalizuj účinky Notropy Drive

Notropy

1. mája 2023

Všetko čo potrebuješ vedieť o dávkovaní a zaradení Notropy Drive do každodennej rutiny pre najlepšie využitie produktu pre všetky svoje potreby.

vyziva-pre-mozog-notropy-drive-davkovanie-denna-davka-maximalny-ucinok Doba čítania 5 min.

Ako správne dávkovať Notropy Drive na dosiahnutie maximálneho výsledku?

To je jedna z prvých otázok, ktorú si pri každom novom suplemente treba zodpovedať a inak tomu nie je ani pri Notropy Drive. Pri formulácii doplnku určeného širokému spektru ľudí je kľúčové zvoliť vhodné pomery a dávky jednotlivých zložiek. Je tomu tak preto, aby produkt prinášal želané účinky – fungoval ako výživa pre mozog, a zároveň vyhovoval čo najväčšiemu počtu ľudí v širokej populácii. 

Ako píšeme aj v FAQ na produktovej stránke, zlatá stredná cesta je dávka 3 kapsule za deň. Zároveň je treba mať na pamäti, že každý človek je iný, má iné hladiny hormónov v tele a rovnako aj iné ciele. Od toho sa potom odvíja aj ideálna dávka a je možné, že práve pre teba bude vyššia, alebo nižšia. 

Tí čo chcú zažiť Notropy Drive v plnej sile môžu skúsiť dávku 6 kapsúl za deň, keďže to sú maximálne efektívne dávky používané v štúdiách a praxi. Na druhú stranu existuje aj určité množstvo užívateľov, ktorým stačí aj 1 kapsula pre dosiahnutie požadovaných účinkov. Preto máme určené efektívne rozpätie dennej dávky 1-6 kapsúl. 

Ak sa dokážeš stotožniť s nasledujúcimi bodmi je možné, že je pre teba vhodná vyššia dávka – kľudne až 6 kapsúl za deň

  • Mentálne namáhavá práca/činnosť
  • Potreba fungovať efektívnejšie
  • Zvýšená stresová záťaž
  • Chuť cítiť sa výrazne lepšie

Je dôležité vnímať svoje telo. Postupne zistíš aké množstvo ti funguje najlepšie a čo ti ponúka najviac benefitov.

Neboj sa experimentovať. 

podpora-produktivity-v-profesionalnom-prostredi

Rozdeľ si dávku na viackrát

Pri užití plnej dávky – 6 kapsúl naraz, by niektorí citlivejší užívatelia mohli zažiť intenzívny nával. Aj keď sa jedná o chvíľkový a neškodný pocit, je rozumné rozdeliť si svoju dávku na viac častí. Vďaka tomu bude mať tvoje telo rovnomernejší prísun všetkých zložiek a tie tak budú pôsobiť ako výživa pre mozog v rôznych častiach dňa, spracuje ich efektívnejšie a rovnako aj účinky budú lepšie. 

Obľúbené metódy užívania

Fantázii sa medze nekladú a postupom času si najlepšie zistíš ako tvoje telo reaguje, ale uvedieme aj zopár metód, ktoré veľmi dobre fungujú a môžeš ich použiť pre inšpiráciu. 

Metóda Benefity
1-6 ráno Produktívny štart do nového dňa
Komfort bez starostí
1-2 ráno, 1-4 neskôr Jemný a rovnomerný nástup
Povzbudenie podľa potreby
1-2 trikrát za deň Nepretržitá podpora
Násobenie dlhodobých efektov

Menej je niekedy viac

Áno, je to zvláštne a možno to ide proti tvojej intuícii, ale je to tak. Môže sa stať, že aj jedna kapsula dokáže posunúť hladiny neurotransmiterov na úroveň, ktorá je postačujúca pre tvoje potreby a momentálne rozpoloženie. 

Preto je dobrá stratégia začať pomaly a postupne sa prepracovať k dávke, kedy už pocítiš dostačujúce efekty. Túto stratégiu je dobré aplikovať pri zaraďovaní každého doplnku, pretože jedine takto si vybuduješ cítenie a časom si dokážeš upravovať dávky a množstvá svojich suplementov na dennej báze podľa potreby.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.

Želáme veľa šťastia a úspechov.