Sme o krok vpred.


Pokrok je našou mantrou. Venujeme sa rozvoju v oblasti produktívneho životného štýlu a ako celoživotné poslanie sme si stanovili využívanie potenciálu ľudského tela. Našou vášňou je neustále študovanie a hľadanie spôsobov ako vyladiť tento fascinujúci komplex systémov. Pri využívaní rôznych suplementov sme často narážali na problémy s kvalitou, cenou alebo dostupnosťou. To je niečo, čo chceme vyriešiť. Preto sme sa rozhodli prijať túto výzvu a vyvinúť vlastnú značku, vlastný produkt a ponúknuť ti to, čo sami využívame.

Profesionalita

Inovatívnosť

Efektivita

logo notropy

Naša filozofia

Tvoríme hodnoty, ktoré sú synonymom prosperity, vnímavosti a produktivity. Sme značka reprezentujúca každého jedného cieľavedomého človeka, ktorý pre seba robí maximum.

Zaväzujeme sa neustále pracovať na vývoji produktov a služieb, ktoré ti umožnia posunúť svoj výkon na inú úroveň. Tento princíp sme zhmotnili aj v našom produkte. Notropy neobsahuje stimulanty… tie ťa síce posunú nad základnú hranicu tvojich možností (baseline), no následne príde úpadok efektu a vrátiš sa ešte nižšie, ako na začiatku.

Náš prístup je však iný.

Zastávame názor, že je rozumnejšie vylepšiť systémy vo svojom tele tak, aby sme posunuli samotnú hranicu našich možností, teda spomínaný baseline. Takto dokážeme získať a udržať vyššiu úroveň výkonu a energie ako predtým.

Ďalším dlhodobejším cieľom je vybudovať komunitu ľudí, pre ktorých je optimalizácia svojho zdravia prioritou a vytváranie pridanej hodnoty predstavuje dôležitú súčasť každého dňa. Venujeme sa aj edukácií v smere osobného rozvoja a máme v pláne množstvo rôznych projektov, keďže na trhu je mnoho dier, ktoré treba kvalitne zaplátať.


Tím Notropy